HAKKIMIZDA

Blitz_Logo_Site_3000x3000

BİZ KİMİZ

BLITZ SYSTEMS  çalışmalarını otonom sistemler özelinde gömülü sistemler, elektronik, görüntü işleme ve yapay zeka alanlarında gerçekleştirmektedir. Genç, dinamik ve tecrübe sahibi bir kadro ile yola çıkan BLITZ SYSTEMS 2020 yılı itibari ile çok disiplinli bir yapıda çalışmalarına başlamıştır.

Ekibimizin tecrübesi üniversite yıllarında gerçekleştirmiş olduğu çalışmalara dayanmakta olup bu çalışmalarıyla Türkiye’nin önde gelen teknoloji ve savunma firmaları ile askeri standart düzeyinde ürünler geliştirmiştir. Gerçekleştirdiği çalışmalar ile BLITZ SYSTEMS ekibi üniversite yıllarından bu yana yaptığı çalışmalar ile üniversite – sanayi iş birliği için bir “Rol Model” olmuştur. Ayrıca ekibimiz ülkemizin önde gelen şirketlerinde önemli projelerde kritik görevler üstlenerek kurumsal deneyim elde etmiştir.

BLITZ SYSTEMS   gerçekleştirdiği çalışmalar ve elde ettiği bilgi birikimi neticesinde sabit ve döner kanatlı hava araçları tasarımı, kompozit imalatı, elektronik kart tasarımı, görüntü işleme, network haberleşmesi, kullanıcı arayüzü gibi konularda ciddi bir tecrübeye sahiptir.

Genç ve dinamik yapımız ile bilgi birikimimizi hızla arttırarak her geçen  gün teknoloji ve mühendislik alt yapımızı dünya standartlarına getirmek için çalışıyoruz.

gomulu_yazilim

VİZYONUMUZ

BLITZ SYSTEMS olarak yenilikçi bir yaklaşım ve sürdürülebilir bir yönelim içerisinde başta otonom sistemler alanında olmak üzere çekirdek teknolojileri geliştirmeyi ve yüksek teknoloji kapsamında katma değer yaratarak dünya çapında bir marka olma vizyonunu taşımaktayız.

MİSYONUMUZ

BLITZ SYSTEMS olarak sivil ve askeri alanda kullanılacak, ülkemizde üretimi kritik olan yüksek teknoloji ürünleri üreterek katma değer yaratmayı ve özelde bulut altı sınıf otonom hava sistemleri ve bu sistemlere ait alt sistemleri araştırmayı, geliştirmeyi, üretmeyi ve kullanıma sunmayı misyon edinmekteyiz.

Copyright 2021 - BLITZ SYSTEMS SAVUNMA VE MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ